Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber

AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare    
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Joi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Lun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Vin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Vin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Mar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Joi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Dum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Sam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

» Din ciclul: "Cronica prostiei Omenesti"
Dum Noi 29, 2015 9:33 pm Scris de Soimos

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

Distribuiți | 

Pentru toti noii membrii ai acestui forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
gugushtiuc
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 24/10/2010

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Dum Oct 24, 2010 4:51 pm

cu sanatate!
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan

Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Oct 25, 2010 6:45 pm

La multi ani, Otilia! De multa sanatate si fericire sa ai parte!

Sus In jos
http://www.paganism.ro
otilia
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 05/02/2010

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Oct 25, 2010 7:33 pm

Apopii a scris:
La multi ani, Otilia! De multa sanatate si fericire sa ai parte!

Multumesc!

Superba melodia,demult n-am mai ascultat-o.
Sus In jos
Sirius
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 02/05/2008

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Noi 12, 2010 6:50 pm

Cine imi dedica si mie ceva? Am fost in Shambala. Unde e Alexei?
Sus In jos
Eric Lau
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 10

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Noi 12, 2010 6:57 pm

Hi,

Am primit mesaj sa vizitez forumul. E ceva nou? Ma anuntati cand discutati ceva serios, ca sunt o persoana ocupata.
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier

Numarul mesajelor : 401
Data de inscriere : 25/05/2010

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Sam Noi 13, 2010 1:52 pm

Eric Lau a scris:
sunt o persoana ocupata.
Very Happy mai fa si tu o pauza, da cine te tine ocupat?
Sus In jos
Sirius
Pedestras
Pedestras

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Sam Noi 13, 2010 2:24 pm

Cyberman a scris:
Eric Lau a scris:
sunt o persoana ocupata.
Poate face sex oral. cherry
Sus In jos
Anticristul
Arcas
Arcas

Numarul mesajelor : 686
Data de inscriere : 20/04/2008

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Sam Noi 13, 2010 4:42 pm

Nu cred ca e cea mai buna solutie.
Sus In jos
http://anticristul.ablog.ro
Eric Lau
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 10

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Sam Noi 13, 2010 5:42 pm

Sirius a scris:
Cyberman a scris:
Eric Lau a scris:
sunt o persoana ocupata.
Poate face sex oral. cherry
Mai fetica, sunt de o varsta cu tatal tau, poate chiar cu bunicul. Am 68 de ani.
Sus In jos
Sirius
Pedestras
Pedestras

Localizare : bucuresti
Puncte : 11

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Sam Noi 13, 2010 7:00 pm

Anticristul a scris:

Vrei sa ne minti ca tu nu ai facut niciodata sex oral? Poate nu ai avut ocazia, deoarece locuiesti intr-o localitate mica si te stie lumea. pirat
Ori e considerat un pacat sa faci asta in iudaism?

(Minorii sa ceara acordul parintilor ca sa citeasca ce scriu! Exclamation )
Sus In jos
Terro
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 98
Localizare : Germania
Puncte : 16
Data de inscriere : 25/04/2008

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Sam Noi 13, 2010 7:37 pm

Sirius a scris:
Anticristul a scris:

Vrei sa ne minti ca tu nu ai facut niciodata sex oral? Poate nu ai avut ocazia, deoarece locuiesti intr-o localitate mica si te stie lumea. pirat
Ori e considerat un pacat sa faci asta in iudaism?

(Minorii sa ceara acordul parintilor ca sa citeasca ce scriu! Exclamation )

Continuati aici, please!
http://forum-anti-christi.forumers.ro/glume-si-sex-f7/cum-ne-place-sa-facem-sexsexdragoste-t475.htm#11653

Laughing
Sus In jos
Anticristul
Arcas
Arcas

Varsta : 55
Localizare : Israel
Puncte : 628

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Noi 15, 2010 9:21 pm

M.P.Mesaj Privat ,sau Mesaj Public?
Cind eu am invatat Limba Romana,am invatat ca privat inseamna ceva strict personal.M-am inselat oare?.Si am mai invatat ca discretia face parte din bunele maniere,si ca este o caracteristica principala a personalitatii.
Multumesc.
Sus In jos
Zian
Lancier
Lancier

Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Noi 15, 2010 9:32 pm

Anticristul a scris:
Cind eu am invatat Limba Romana,am invatat ca privat inseamna ceva strict personal.M-am inselat oare?.Si am mai invatat ca discretia face parte din bunele maniere,si ca este o caracteristica principala a personalitatii.
Multumesc.

Nu stiu la ce te referi! Embarassed
Sus In jos
Zian
Lancier
Lancier

Numarul mesajelor : 214
Localizare : Bucuresti
Puncte : 258
Data de inscriere : 09/02/2010

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Noi 15, 2010 9:40 pm

editat

Ultima editare efectuata de catre Zian in Lun Noi 15, 2010 10:20 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Anticristul
Arcas
Arcas

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Noi 15, 2010 9:46 pm

???.
Sus In jos
Alin Soimosi
Lancier
Lancier

Numarul mesajelor : 254
Localizare : Romania
Puncte : 273
Data de inscriere : 23/04/2010

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Mar Noi 16, 2010 12:30 pm

Anticristul a scris:
Multumesc.

Ca sa vezi mai draga, ca ai si invatat ceva din Romania. off topic, Sincer cum e in israel acum ?? e mai bine, e pace cat de cat, sau tot nu s-a schimbat nimic. affraid
Cred ca e destul de greu cu stresul aproape
Sus In jos
Anticristul
Arcas
Arcas

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Mar Noi 16, 2010 8:29 pm

In Israel e mai pace decit in Romania.
Voi sinteti manipulati sa vedeti numai ce vreau arabii.Nu degeaba canalele de Tv din Romania inca nu au curajul sa spuna ca Ierusalimul este capitala Israelului.Si asta de peste 30 de ani.
Ca sar supara arabii,daca sar pomeni un astfel de adevar la TV.
Stii cumva pe ce loc sintem in lume la nivel de economie?
Poate esti curios sa afli,si atunci poti face o comparatie.
Sus In jos
Alin Soimosi
Lancier
Lancier

Numarul mesajelor : 254
Puncte : 273
Data de inscriere : 23/04/2010

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Mier Noi 17, 2010 8:00 am

Eu vroiam sa stiu daca va merge bine, nu altceva,Daca a meritat sacrificiul facut de voi, daca e ceea ce ati sperat.
Restul nu sunt interesat. ierusalimul e capitala multor lucruri, in afara de cea a Israelului.Are o parte de istorie foarte bogata.
Oricum imi e destul sa stiu pe ce loc sunteti in productia de armament, asta spune tot . comparatia e destul de nasoala cand privesti cate vieti se pierd din acest motiv.Eu le consider vieti de oameni , voi cum le considerati?????Dat fiind faptul ca viata prOvine de la ACELASI Dumnezeu atat in IUDAISM CAT SI IN CRESTINISM???
Sus In jos
Anticristul
Arcas
Arcas

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Mier Noi 17, 2010 8:29 pm

Poate vrei sa stii cite vieti se pierd cu armele construite de Romania,si cite se salveaza cu armele israeliene.
Daca ai pune astfel problema ai ajunge la o linie de intelegere mai clara.
Terorismul musulman se face cu arme din epoca comunista,dar zeci de mii de vieti sint salvate datorita tehnicii isrealiene.
Viata e viata si in iudaism si in crestinism,noi stim s-o pretuim,dar Europa incepe sa simta acum ,ce a simtit israelul timp de peste 50 de ani.
Daca ne merge bine?
E o intrebare de prisos.Romania nici peste 50 de ani nu va fi la nivelul nostru de acum.Nu cred ca e nevoie sa ma laud,dar poate ai surse care sa te informeze corect ,ca sa nu zici ca am vre-un interes.
Si totusi Ierusalimul este capitala Israelului.Vezi Zaharia cap 14 ;Caci Ierusalimul va fi inaltat iarasi la locul lui cel vechi.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

Numarul mesajelor : 7108
Varsta : 51
Localizare : pe drum
Puncte : 6685

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Joi Noi 18, 2010 7:26 am

Alin Soimosi a scris:

Oricum imi e destul sa stiu pe ce loc sunteti in productia de armament, asta spune tot . comparatia e destul de nasoala cand privesti cate vieti se pierd din acest motiv.Eu le consider vieti de oameni , voi cum le considerati?????
Pai daca arabii insisi isi pun singur centuri cu bombe doar de dragul de a ajunge la cele 60 de hure (in germana curve) din cer ... evreii nu fac decat sa le usureze optiunea si bineinteles le implinesc dorintele de fericire vesnica in raiul ceresc!
Ce e rau in asta ...e chestie de optiune?
Daca ar dori sa traiasca ca oameni normali cu drepturi depline intr-o tara democratica si dezvoltata asa cumeste Israelul ... atunci in mod sigur ca ar fi ales sa lupte politic ca partid etnic in parlamentul Israelului.
Dar ei nu dorec asta ...asa ca trebuie neaparat ca evrei sa le respecte optiunea!

Citat :

Dat fiind faptul ca viata prOvine de la ACELASI Dumnezeu atat in IUDAISM CAT SI IN CRESTINISM???
Foooarte mare greseala!
Dupa cunostinta mea Dumnezeul religiei Mozaice nu are nici astazi un fiu ...asta spre deosebire de "dumnezeul" crestinilor care are un fiu ...dar nu are o scriptura a sa ... probabil din cauza ca e mult mai usor sa faci copii si sa-i tratezi ca si pui de cuc ...decat sa iti bati capul sa scrii tu propria-ti scriptura!
Va dati seama ce poama de "dumnezeu" au crestinii?
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan

Varsta : 54
Localizare : Aici
Puncte : 2582

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Dum Noi 21, 2010 1:58 pm

Hai sa ascultam si putina muzica!

Rayna
Lancier
Lancier

Numarul mesajelor : 350
Puncte : 388
Data de inscriere : 12/05/2010

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Dum Noi 21, 2010 2:06 pm

Ma duc sa imi iau niste suc de 7% alcool de la Kaufland...Pana atunci poate apare si Anticristul de la Ashelon cu damigeana aia productie proprie.
Ori poate s-a insurat cu Imishaa si petrec impreuna Luna de Miere pe Muntele Sinai? Smile
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Dum Noi 21, 2010 6:43 pm

Ai vrut poate sa zici la Sinaia .... pe munti.
Sus In jos
imishaa
Scutier
Scutier

Numarul mesajelor : 151
Localizare : universuri paralele
Puncte : 151
Data de inscriere : 27/05/2010

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Noi 22, 2010 2:56 pm

Rayna a scris:
Ma duc sa imi iau niste suc de 7% alcool de la Kaufland...
Unde e dreptatea in lumea asta? unii cu...sucul, altii cu...munca si in weekend (asa, in folosul obstei, spre propasirea patriei;imi spun colegii ca mi se lucreaza deja la soclu Smile ).
Sus In jos
imishaa
Scutier
Scutier

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Noi 22, 2010 2:58 pm

Soimos a scris:
Ai vrut poate sa zici la Sinaia .... pe munti.
Munte am (ceata vine la pachet), as prefera mare si soare sunny ; ma "curteaza" in ultima vreme o viroza...si eu fuga si ea fuga...sa vedem, care pe care...
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Noi 22, 2010 5:14 pm

imishaa a scris:
ma "curteaza" in ultima vreme o viroza...
Alung-o cu Oscillococcinum. Este remediu homeopat.

imishaa
Scutier
Scutier

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Noi 22, 2010 5:41 pm

Apopii a scris:

Alung-o cu Oscillococcinum. Este remediu homeopat.
E bun remediul, ai dreptate; la fiica mea a dat mereu rezultate (si eu transmit mai departe povata) la mine...probleme mai vechi (de pe vremea practicilor agricole studentesti...cetire)
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Joi Noi 25, 2010 1:45 pm

”Alejandro” Laughing Merita vizionat, daca vreti sa va amuzati putin!

Apopii
Pagan
Pagan

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Joi Noi 25, 2010 1:50 pm

Kaka maka Imnul crizei Laughing

Apopii
Pagan
Pagan

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Joi Noi 25, 2010 2:00 pm

http://www.PUT.RO Compilation - Poze funny - Cocalari - Pitzipoance - Funny Pics Laughing

Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Dec 20, 2010 5:57 pm

Pentru noii veniti in luna decembrie ...un nou succes romanesc de rasunet, Eduard Adrian Ilie de 23 de ani din Bucurest sub numele artistic de Edward Maya & Vika jigulina are deja 85 de milioane de vizionari pe You Tube

Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Sam Dec 25, 2010 8:30 am

Ptr ca azi este o sarbatoare preluata de crestini de la egipteni (la fel ca si ideea de Dumnezeu Unic) din sarbatoarea Zeitei Isis ...si transformata acestei sarbatori (fara nicio aprobare divina) in sarbatoarea Craciunului .... iata, ofer o dedicatie muzicala ptr toti membrii si vizitatorii acestui forum ... dar si pentru toti cei care ... CRED ... ca nici un Dumnezeu nu este mai Sfant decat ... VIATA ...sau ca VIATA este de fapt singurul Dumnezeu ... deci prin Sarbatoarea Craciunului sarbatorim simbolic ... Nasterea (Vietii) ... sau cum se spune intr-o limba infratita Buon Natale

Iata:
Gloria in Excelsis Dei ...cu Helmuth Lotti !...cu completarea ca ptr noi acel Dumnezeu este VIATA!

Desi acesta este un forum antireligie, totusi nu putem sa nu recunoastem adevarul precum ca si cultura noastra ca a tuturor europenilor a fost influntata de catre religia crestina, deci trecutul nostru cultural devenit traditie ...este unul crestin.
Deci si noi cei nerilogiosi si cei antireligie suntem cuplati la cultura crestina ...prin traditii ...desi apartenenta noastra la crestinism este doar una culturala care nu este legata direct de MINCIUNA crestina si nici de nenumaratele crime pe care aceasta religie bicisnica le-a comis impotriva oamenilor simplii si neajutorati!

Noroc ca marii muzicien, si alti artisti care erau influentati de teme religioase, erau altfel decat biserica... si anume daca institutia bisercii propovaduia doar vorbe frumoase, in timp ce de fapt traia din sarlatanie, si in spate tortura si ucidea pe toti cei care isi permiteau libertatea de a gandi liber, acei compozitori (si alti artisti) ofereau semenilor adevarate valori artistice pline de geniu si frumuste.
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas

Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Dec 31, 2010 4:03 pm

La multi ani, tuturor! In anul ce vine, sa aveti parte numai de bucurii, sanatate, fericire si lepadare de credinte fantasmagorice!

Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Sam Ian 01, 2011 8:26 am

La multi Ani! ...multe satisfactii, succese si multa multa sanatate...la toti forumistii
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   

Sus In jos

Pentru toti noii membrii ai acestui forum
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 8 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Bun Venit :: Bun Venit :: Dedicatii Muzicale noilor veniti-
Mergi direct la: