Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber

AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare    
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Joi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Lun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Vin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Vin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Mar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Joi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Dum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Sam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

» Din ciclul: "Cronica prostiei Omenesti"
Dum Noi 29, 2015 9:33 pm Scris de Soimos

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

Distribuiti | 

Pentru toti noii membrii ai acestui forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Mai 05, 2008 7:18 pm

La care chat va referiti?
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Mai 05, 2008 7:25 pm

Pai si eu am vrut sa-i postez ...dar Ada a disparut brusc ...sa ii pun aici postarea la intrebarile ei ...sau sti tu unde era subforumul?
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Mai 05, 2008 7:42 pm

Se pare ca de atata "dragoste" ...ada si-a dat divortul de forum cu o declaratie de"dragoste" gen ... "ba a mati"!
Sus In jos
vali
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 04/05/2008

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Mai 05, 2008 8:00 pm

io am avut probleme sa mai bag o melodie aici
Sus In jos
http://subvers.forumgratuit.ro/forum.htm
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Mai 05, 2008 8:01 pm

vali a scris:
io am avut probleme sa mai bag o melodie aici
mai incearca ...
Sus In jos
vali
Pedestras
Pedestras

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Mai 05, 2008 8:03 pm

tot nu merge uite link si incearca tu
http://www.youtube.com/watch?v=S8n0rlHAd2s

Ultima editare efectuata de catre vali in Lun Mai 05, 2008 8:04 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Zeus
Scutier
Scutier

Numarul mesajelor : 108
Data de inscriere : 18/04/2008

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Mai 05, 2008 8:13 pm

Incearca sa copiezi modelul ca sa-l poti folosi alta data !
Sus In jos
http://forum-anti-christi.forumers.ro
vali
Pedestras
Pedestras

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Mai 05, 2008 8:14 pm

vad ca a aparut
Sus In jos
Zeus
Scutier
Scutier

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Mar Mai 06, 2008 10:51 am

A aparut ptr ca ti l-am bagat eu ...si ca sa iti reuseasca si tie alta data ....ti-am recomandat ca pe Quote sa copiezi modelul !
Sus In jos
Efrit
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 62
Puncte : 0
Data de inscriere : 24/04/2008

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Mar Mai 06, 2008 11:23 am

vali, vezi ca prostia si rautatea e doua si "ajung" impreuna...
Sus In jos
cactus
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 63
Localizare : nu spui
Data de inscriere : 09/05/2008

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Mai 09, 2008 5:19 pm

bine v-am gasit si eu, am fost invitat sa vin aici si eu, baietzel cuminte am venit, mai ales ca aici mi s-a spus ca nu sunt constrangeri (mai ales cand trebue sa scrii fara sau cu tz, sh si ektzetera) Cool; asta place lu Cactus. Acuma trebe sa vad si eu cum e aici; nu trebe sa va suparatzi pe mine, dar eu am nishte lupte de dat - NU neaparat cu propria persoana dar totushi. si dupa aia ... Ceva imi spune ca am cunoscutzi aici. Pusici, voi dragilor. Ma apuc sa-mi "fac" profilul - de parca nu ar fi acelashi ca peste tot... bounce
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Mai 09, 2008 5:25 pm

cactus a scris:
bine v-am gasit si eu, am fost invitat sa vin aici si eu, baietzel cuminte am venit, mai ales ca aici mi s-a spus ca nu sunt constrangeri (mai ales cand trebue sa scrii fara sau cu tz, sh si ektzetera) Cool; asta place lu Cactus. Acuma trebe sa vad si eu cum e aici; nu trebe sa va suparatzi pe mine, dar eu am nishte lupte de dat - NU neaparat cu propria persoana dar totushi. si dupa aia ... Ceva imi spune ca am cunoscutzi aici. Pusici, voi dragilor. Ma apuc sa-mi "fac" profilul - de parca nu ar fi acelashi ca peste tot... bounce

Cactus, eu te cunosc de pe mai multe forumuri, dupa Nick, numai ca nu stiu cine esti... La un moment dat te-am confundat cu un amic evreu care avea o colectie de cactusi, numai ca, se pare ca nu esti el... Pai, cred ca sunt cativa cunoscuti aici, persoane alaturi de care te-am vazut pe forumuri...
Suntem inca la inceput. Adminul voia un forum in special pentru batalii pe teme de Religie, dar aceasta nu-i pe gustul nostru, care avem un cuvant de spus... affraid
Cat despre constrangeri...LIBERTATE TOTALA...

Bun venit, frate!!! cheers
Sus In jos
cactus
Pedestras
Pedestras

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Mai 09, 2008 5:43 pm

Am vrut sa-tzi raspund; e o chestie cu forumul asta si nu m-am prin inca DECI:

Admin, draga - io am bagat acolo o semnatura si nu vrea sa apara; nu ma ajutzi tu ??? Danke, tu draga
Tu zici ca ma cunoshti; pai, io-s asta cam peste tot - si nu prea pot fi confundat...Bolunda de imagine o aparut la inceput in loc de sfarshit; oricum, moderatorii pot sterge. Pusici...Auzi am iesit din spital si nu prea-s in apele mele. Mai vb noi...

Edit - Admin, draga; am vrut sa fie ASTA semnatura mea si nu am reusit; nu o bagi tu pentru mine ????? Plz, tu draga:
http://i3.photobucket.com/albums/y82/free12cactus/Avatar/emo101ks1.gif

AICI ar trebui sa apara imaginea, dar apare sus... ceva nu-i clar...

Ultima editare efectuata de catre cactus in Vin Mai 09, 2008 5:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Mai 09, 2008 5:48 pm

Dar de ce esti bolnavior? Ce probleme ai?
Nu avem moderatori! Nu vrem, am facut greva!!! Laughing Noi suntem revoltatii forumurilor si ne vrem liberi... Laughing Adminul e cel mai fain dintre noi toti, Zeus, adica...
Sus In jos
cactus
Pedestras
Pedestras

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Mai 09, 2008 5:52 pm

David a scris:
Dar de ce esti bolnavior? Ce probleme ai?

Cancer...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Mai 09, 2008 5:54 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
cactus
Pedestras
Pedestras

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Mai 09, 2008 5:58 pm

David a scris:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Asta e; take it easy, m-am apucat de colectzie de ceasuri; in anul asta am cumparat deja 4 bucatzi - faine de tot; si mai am de gand...Asa ca asta dureaza, nici ceasurile nu-s ieftine; ashea ca trebe munci pentru bani si banii trebe cheltuitzi pentru ceasuri; nu se moare chiar asa de usor...In rest, daca io nu bag in seama....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Mai 09, 2008 6:00 pm

nu stiu daca suporta la semnatura imagini... Poate spune Zeus...
Sus In jos
Zeus
Scutier
Scutier

Varsta : 50
Puncte : 11

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Mai 09, 2008 8:15 pm

Nu suporta ....!
Sus In jos
Hades
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 92
Varsta : 31
Localizare : Subteran

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Sam Mai 10, 2008 12:03 am

N-am vazut la timp acest topic. Asta e, Rada deja mi-a facut urarea de bun-venit. Smile I-am multumit? Ca nu mai tin minte.
Daca nu, zic aici: Multumesc, Rada. Smile
Sus In jos
http://astroviata.blogspot.com
cactus
Pedestras
Pedestras

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Sam Mai 10, 2008 4:23 am

Zeus a scris:
Nu suporta ....!

ok - o sa bag io una; imi disparuse avatarul - tâmpitzelul ăla mic, simpatic și retardat; l-am pus iar; sper sa nu mai dispară că după ăla mă știe lumea cam peste tot...numai pe un forum de ceasuri m-o pus o gagi sa-l schimb; cikă o deranja atunci când citea; io ce să-i fac dacă nu-și poate concentra atenția; ok - ACOLO l-am schimbat că acuma un timp nu mai cumpar ceasuri ca trebe bani pentru bolile mele - si trebe enorm de multzi. Gata. Nu mai scriu ca ma bag in pat

PeiSei - uitai sa va zik bunădimineatza; deci v-am spus gudmorning; cafă să nu-mi ceretzi că aici e off topic. Cool....
Sus In jos
Rada
Scutier
Scutier

Numarul mesajelor : 101
Localizare : Romania
Data de inscriere : 02/05/2008

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Sam Mai 10, 2008 7:40 am

Buna dimineata, Cactus!!! Si pe mine ma critica gagicile pentru avatar. Adu-Pal(Aisha sau Ashea...) imi da sfaturi precum ca sa arat treptat si nu totul dintr-o data... Laughing

Dar, nu am nici un interes, chiar daca nu place la Allah! Place la barbati si acestia sunt multi. In plus, sunt educata in India, unde femeile fac harem si nu barbatii!!!
Asa ca, astept sa va puneti pantofii la mine la usa si eu aleg!!! Basketball Numai ca nu promit sa aleg vreunul curand! Smile
Sus In jos
jeremiah
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Abrud
Data de inscriere : 11/05/2008

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Dum Mai 11, 2008 12:52 pm

Salutare la toti colegi forumisti!

Sper ca aici este cu adevarat cum se povesteste ...adica fara banuri si sanctiuni ptr off topice!
Sus In jos
Hades
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 92
Varsta : 31
Localizare : Subteran

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Mai 12, 2008 7:12 pm

Jeremiah, si pe forumurile de astrologie se practica aceeasi chestie, fara banuri si sanctiuni pentru chestii off-topic. Doar din simplul motiv ca astfel de forumuri functioneaza mai bine, se auto-regleaza, ca sa zic asa. Si asta se datoreaza, in mare parte, utilizatorilor activi, care au bun-simt de la mama-natura. Smile Deci daca si aici e ca acolo, atunci da, merge.
Sus In jos
http://astroviata.blogspot.com
alabina
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 1
Localizare : izrael
Data de inscriere : 14/05/2008

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Mier Mai 14, 2008 1:10 pm

bine v-am gasit dragii mei Razz vliniste sufleteasca si nu mai vesti bune de la voi
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Mier Mai 14, 2008 1:14 pm

Bine ai venit, Alabina!!!
Nu stiu daca vom avea parte de liniste sufleteasca, intrucat suntem cu totii cam "revoltati" si cautatori ai Adevarului, combatanti inraiti ai minciunii... Dar suntem si mari petrecareti sau boemi... Smile
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Mier Mai 14, 2008 8:44 pm

Alabina, te cunosti cumva cu LeeLoo sau cu Pinalty, ori Anticristul? Smile
Sus In jos
bloom
Pedestras
Pedestras

Numarul mesajelor : 2
Localizare : Minciunistan
Data de inscriere : 13/05/2008

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Mai 16, 2008 11:12 am

Bine v-am gasit! Mersi, Rada de invitatie!
Week-end placut!
Sus In jos
http://www.juridice.ro
Rada
Scutier
Scutier

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Mai 16, 2008 11:43 am

Bine ai venit, Bloom! Nu imi amintesc! ... Pe ce forum te-am invitat? Ori aveai alt nick acolo? Smile
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

Localizare : pe drum
Puncte : 6685

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Sam Mai 17, 2008 9:47 am

Bine ai venit Anton LaVeY ...probabil din spitza lui lui Sandor LaVey ...si speram sa te simti bine intre noi ... !
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Lun Mai 19, 2008 9:41 pm

Bine ai venit Dorinsnq!
Si sper sa fi un cat mai aprig sustinator al parerilor tale ...si chiar un aspru combatant al meu.
Eu nu ma supar!
Si aici cu noi ...nimeni nu risca sa fie banat ptr ideile sale sau sanctionat ptr off topic!

Inca o data ....Fi binevenit!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Mar Mai 20, 2008 8:03 pm

Bine ai venit Ioanide!
De mult te asteptam, te vrugam sa te simti bine alaturi de noi!
Sus In jos
Zeus
Scutier
Scutier

Puncte : 11

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Mier Mai 21, 2008 7:10 pm

Bun venit Anubis !

speram ca te vei simti bine cu noi!
Sus In jos
Rada
Scutier
Scutier

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   Vin Iun 06, 2008 7:51 am

La multi ani Admin-ului!
Speram sa vina langa noi pe celalat forum si sa ne simtim cu totii minunat impreuna.

sunny
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Pentru toti noii membrii ai acestui forum   

Sus In jos

Pentru toti noii membrii ai acestui forum
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 11Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Bun Venit :: Bun Venit :: Dedicatii Muzicale noilor veniti-
Mergi direct la: