Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber

AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare    
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Joi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Lun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Vin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Vin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Mar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Joi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Dum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Sam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

» Din ciclul: "Cronica prostiei Omenesti"
Dum Noi 29, 2015 9:33 pm Scris de Soimos

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

Distribuiți | 

Discutii despre iertare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Dum Ian 01, 2012 10:32 pm

EmaLovesJesus a scris:
La inceput era Cuvantul si Cuvantul era cu Dumnezeu si Cuvantul era Dumnezeu.
Adica este vorba de MINCIUNA si de TATA MINCIUNII!
Dar nu cred ca acesta era subiectul pe care l-am propus ptr discutie!
Ci contradictia ta din afirmatia de mai sus unde ba spui ca e laie ...ba spui ca e balaie!
deci cum e?
Laie sau balaie?
A fost Isus in ceruri inainte de a se naste ...sau Isus s-a nascut pe pamant?

Citat :

Ti-am mai dat versete in care vorbeau Dumnezeu cu Domnul Isus:,,Pe cine vom trimite si cine va merge pentru noi?,,
DOMNUL iSUS A VENIT DE BUNA VOIE SA MOARA PENTRU TINE!
Tu poti sa trimiti versete cate vrei...ptr ca ptr mine bu faptul ca este un verset din Biblie ma impresioneaza .... ci cine este autorul acelui verset!

Ptr ca una este sa vorbeasca Yahwe Dumnezeul Biblic ...si alta este sa fie un verset apartinand unui ucenic pe care Christo l-a daruit cu puterea sa lucreze cu Diavolul ...ptr ca este o DIFERENTA ENORMA intre un posedat de Satana si intre Yahwe Dumnezeul Bibliei
Iata dovada ca acei ucenici lucreaza cu puterile Diavolului:

Luca 9.1. Și chemând pe cei doisprezece ucenici ai Săi, le-a dat putere și stăpânire peste toți demonii

si inca una:

17. Și s-au întors cei șaptezeci (și doi) cu bucurie, zicând: Doamne, și demonii ni se supun în numele Tău.

Aici e vorba de evanghelistii si de cei 66 de apostoli ai bisericii

Deci intelege ...si FA te rog diferenta intre Dumnezeu .... si un cioflingar de criminal posedat de satana

Ultima editare efectuata de catre Soimos in Dum Ian 01, 2012 10:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

Numarul mesajelor : 2014
Data de inscriere : 14/12/2011

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Dum Ian 01, 2012 10:41 pm

Da este o diferenta enorma intre tine si un crestin.Este si firesc ca si intre stapanii nostrii.Domnul meu Isus si satan.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Dum Ian 01, 2012 10:49 pm

EmaLovesJesus a scris:
Da este o diferenta enorma intre tine si un crestin.
Evident!
Si dupa cum ai vazut mai sus...eu am inteles sa pun distanta intre mine si crestini tocmai ptr ca inteleg periculozitatea spurcaciunilor predicate de niste posedati de satana

.... dar sa nu crezi ca printr-un asemenea raspuns ca cel de mai sus, ai convins pe cineva dintre cei care ne citesc.de faptul ca tu ai dreptate . .. ptr ca esti convinsa ca nu numai mie imi postezi, ci si zecilor sau sutelor de tineri care ne citesc!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Dum Ian 01, 2012 10:52 pm

Tocmai de aceea trebuie sa spun adevarul lui Dumnezeu.Pentru ca vom da socoteala de orice cuvant nefolositor care ne iese din gura!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Dum Ian 01, 2012 11:05 pm

EmaLovesJesus a scris:
Tocmai de aceea trebuie sa spun adevarul lui Dumnezeu.Pentru ca vom da socoteala de orice cuvant nefolositor care ne iese din gura!

Poi tie iti iasa pe gura NUMAI cuvinte nefolositoare ptr care in mod sigur ca vei da socoteala ...ca altfel nu ai mai debita atatea minciuni si ai stii sa faci diferenta intre fictiunea din imaginatia ta si intre realitate !

Dar tu ne prezinti fanteziile tale ca adevar real ... si asta este o minciuna sub orice critica dar si dovada ca tu esti posedata de Diavol si ca nu mai poti deosebi fantezia de realitate!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 8:21 am

Cei posedati de diavol,sunt internati,nu sunt in libertate.Atat timp cat spun cuvintele lui Dumnezeu ele dau viata si fericire.Tu te minti singur.Sa stii ca fara Dumnezeu nu poti sa te simti fericit si implinit.Lucrurile si posesiunile nu iti dau pacea.Tu stii ca neiertarea te macina si te imbolnaveste?De ce nu lasi dragostea lui Dumnezeu sa vindece aceea rana care a facut din tine un vrasmas a lui Dumnezeu,si vei sfarsi in iad.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 8:39 am

EmaLovesJesus a scris:
Cei posedati de diavol,sunt internati,nu sunt in libertate.
Pe asta de unde ai mai scos-o?
N-am stiut ca sunt spitale ptr posedati, sau poate sunt internati la voi la biserica?

Citat :

Atat timp cat spun cuvintele lui Dumnezeu ele dau viata si fericire.
Pai tocmai aici e marea problema in faptul ca tu nu intelegi ca nu exista niciun cuvant al niciunui dumnezeu, ci doar un text scris de oameni, care a fost furat si prezentat ca fiind inspirat de Dumnezeu, si culmea prostiei si iligocii maxime, acel text scris de oameni care isi povestesc istoria, este vazut ca o minune care ne arata ca Dumnezeu stie exact ceea ce s-a intamplat!

Citat :

Tu te minti singur.
Cea care se minte singura esti tu, ptr ca nu vrei sa accepti adevarul asumat chiar si de Marea Sinagoga precum ca textul scripturii este scris de angajatii ei ca o cronica a istoriei Israelului, si nu inspirat de Dumnezeu!

Citat :

Sa stii ca fara Dumnezeu nu poti sa te simti fericit si implinit.
MINCIUNA!
Eu am avut si mai am o viata fericita si deosebit de implinita fara sa o iau razna!

Citat :

Lucrurile si posesiunile nu iti dau pacea.
Poate tie! Mie chiar imi dau pace si mai ales sentimentul de siguranta si stabilitate.

Citat :

Tu stii ca neiertarea te macina si te imbolnaveste?
Poate o sa simt asta dupa ce o sa imi ia Dracu mintile si o sa inebunesc!
Pina atunci este exact invers!

Citat :

De ce nu lasi dragostea lui Dumnezeu sa vindece aceea rana care a facut din tine un vrasmas a lui Dumnezeu,si vei sfarsi in iad.
Ptr ca dragostea de care vorbesti tu vine de la Dracu din ceruri!
Eu stiu ca am pe Dumnezeu in mine (adica Cosntiinta) si ca impreuna cu el.... un Dumnezeu sunt chiar si EU!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 3:23 pm

Tu nu faci altceva decat sa denaturezi Adevarul lui Dumnezeu.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 3:41 pm

EmaLovesJesus a scris:
Tu nu faci altceva decat sa denaturezi Adevarul lui Dumnezeu.

Tu vorbesti despre niste adevaruri care nu se pot demonstra, si asemenea "adevaruri" poarta denumirea de MINCIUNA!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

Localizare : In Rai
Puncte : 2092

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 7:55 pm

Soimos a scris:
EmaLovesJesus a scris:
N-am stiut ca sunt spitale ptr posedati, sau poate sunt internati la voi la biserica?

Citat :

Pai tocmai aici e marea problema in faptul ca tu nu intelegi ca nu exista niciun cuvant al niciunui dumnezeu, ci doar un text scris de oameni, care a fost furat si prezentat ca fiind inspirat de Dumnezeu, si culmea prostiei si iligocii maxime, acel text scris de oameni care isi povestesc istoria, este vazut ca o minune care ne arata ca Dumnezeu stie exact ceea ce s-a intamplat!

Auzi Soimus tu chiar vorbesti numai prostii.Faci niste afirmatii nefondate niste supozitii insidioase.Cum poti sa afirmi ca noi slujim pe dracu,facem voia lui?Eu cand ma rog ma adresez lui Dumnezeu in numele lui Isus Hristos.Orice vom cere in Numele lui Isus vom primi.

• Ioan 14:13

și orice veți cere în Numele Meu, voi face, pentru ca Tatăl să fie proslăvit în Fiul.

• Și porunca Lui este să credem în Numele Fiului Său, Isus Hristos, și să ne iubim unii pe alții, cum ne-a poruncit El.

• Cine păzește poruncile Lui rămâne în El, și El în el. Și cunoaștem că El rămâne în noi prin Duhul pe care ni L-a dat.

Citat :

Tu te minti singur.
Cea care se minte singura esti tu, ptr ca nu vrei sa accepti adevarul asumat chiar si de Marea Sinagoga precum ca textul scripturii este scris de angajatii ei ca o cronica a istoriei Israelului, si nu inspirat de Dumnezeu!

Citat :

MINCIUNA!
Eu am avut si mai am o viata fericita si deosebit de implinita fara sa o iau razna!

Citat :

Poate tie! Mie chiar imi dau pace si mai ales sentimentul de siguranta si stabilitate.

Citat :

Citat :

De ce nu lasi dragostea lui Dumnezeu sa vindece aceea rana care a facut din tine un vrasmas a lui Dumnezeu,si vei sfarsi in iad.
Eu stiu ca am pe Dumnezeu in mine (adica Cosntiinta) si ca impreuna cu el.... un Dumnezeu sunt chiar si EU!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 7:57 pm

Soimos a scris:
EmaLovesJesus a scris:

Citat :

Stii,aici cred ca ai dreptate.Vad ca sunt multi posedati chiar aici pe site,deci sunt liberi!
Citat :

Tu te minti singur.

Citat :

MINCIUNA!

Citat :

Citat :

Citat :

Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 8:06 pm

Soimos a scris:
EmaLovesJesus a scris:
La inceput era Cuvantul si Cuvantul era cu Dumnezeu si Cuvantul era Dumnezeu.
Adica este vorba de MINCIUNA si de TATA MINCIUNII!
Dar nu cred ca acesta era subiectul pe care l-am propus ptr discutie!
Ci contradictia ta din afirmatia de mai sus unde ba spui ca e laie ...ba spui ca e balaie!
deci cum e?
Laie sau balaie?
A fost Isus in ceruri inainte de a se naste ...sau Isus s-a nascut pe pamant?

Citat :

Ti-am mai dat versete in care vorbeau Dumnezeu cu Domnul Isus:,,Pe cine vom trimite si cine va merge pentru noi?,,
DOMNUL iSUS A VENIT DE BUNA VOIE SA MOARA PENTRU TINE!
Tu poti sa trimiti versete cate vrei...ptr ca ptr mine bu faptul ca este un verset din Biblie ma impresioneaza .... ci cine este autorul acelui verset!

Ptr ca una este sa vorbeasca Yahwe Dumnezeul Biblic ...si alta este sa fie un verset apartinand unui ucenic pe care Christo l-a daruit cu puterea sa lucreze cu Diavolul ...ptr ca este o DIFERENTA ENORMA intre un posedat de Satana si intre Yahwe Dumnezeul Bibliei
Iata dovada ca acei ucenici lucreaza cu puterile Diavolului:

Luca 9.1. Și chemând pe cei doisprezece ucenici ai Săi, le-a dat putere și stăpânire peste toți demonii

si inca una:

17. Și s-au întors cei șaptezeci (și doi) cu bucurie, zicând: Doamne, și demonii ni se supun în numele Tău.

Aici e vorba de evanghelistii si de cei 66 de apostoli ai bisericii

Deci intelege ...si FA te rog diferenta intre Dumnezeu .... si un cioflingar de criminal posedat de satana
Pai normal ca si demonii si toata creatura si creatia Totul I se supune lui Dumnezeu.El spune furtunii:Taci,si furtuna se potoleste.El deschide cerul si da ploaie.ote]
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

Varsta : 51
Localizare : pe drum
Puncte : 6685

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 9:09 pm

EmaLovesJesus a scris:

Pai normal ca si demonii si toata creatura si creatia Totul I se supune lui Dumnezeu.
Pai atunci cine e Potrivnicu lui Dumnezeu?
Nu vezi ca te incurci in propriile tale minciuni?

Citat :

El spune furtunii:Taci,si furtuna se potoleste.El deschide cerul si da ploaie.ote]
Acum ce faci ...vrei sa ne adapi si pe noi din Izvorul Nebuniei?
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 9:10 pm

Intelepciunea lui Dumnezeu este o nebunie pentru cei ce sunt pe calea pierzarii!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 9:20 pm

EmaLovesJesus a scris:
Intelepciunea lui Dumnezeu este o nebunie pentru cei ce sunt pe calea pierzarii!
Daca asta este intelepciunea lui Dumnezeu... sa zici ca el deschide cerul sa ploaie ... atunci poti sa-i spui ca e mai prost decat cateau mea!
Si mai poti sa-i transmiti ca pe "intelepciunea" unui asemenea "dumnezeu" idiot ....nu mi arunc nici mucii!

Stiinta a dovedit foarte atat de clar care sunt cauzele precipitatiilor incat astazi exista ... bineinteles in lumea civilizata ...posibilitatea de a "comanda" ploaia !

Si asta este inca o dovada ca omul este la fel ca Dumnezeul tau la fel ca ceausescu ...caruia ii place sa fie lins in f...nd!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 9:28 pm

Dumnezeul meu merita toata inchinarea!Si tu te inchini la dumnezeul tau.Vad ca lucrezi non stop pentru el.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 9:37 pm

EmaLovesJesus a scris:
Dumnezeul meu merita toata inchinarea!Si tu te inchini la dumnezeul tau.Vad ca lucrezi non stop pentru el.
Eu am doi Dumnezei ... pe Mama mea ...si pe mine insumi!

daca nu ai inteles acest lucru inseamna ca nu stii nici macar cea ce inseamna Tetragramonul YHWH! ...de unde ati luat voi nestiutorii/credinciosii denumirea de Iehova!

Sti ce inseamna Tetragramonul Dumnezeu?

Eu Sunt Cel Ce Sunt ! ...si asta este la fel si in cazul meu ...ptr ca si eu sunt cel ce sunt! ...spre deosebire de Dumnezeul Treimii care fiind bolnav de schizofrenie nu stie niciodata cine este, ba o fi Duhul, ba o fi Fiul... ba o fi Tata...important este totusi ca are si el ...O Mama ... adica ca si mine!

Ai gasit topicul despre Mama lui Dumnezeu...Zeita cerurilor? sau nu esti curioasa?
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 9:46 pm

In Vechiul Testament gasim mai multe nume ale lui Dumnezeu El care este rezolvarea in orice circumstanta ne-am afla.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 9:50 pm

EmaLovesJesus a scris:
In Vechiul Testament gasim mai multe nume ale lui Dumnezeu El care este rezolvarea in orice circumstanta ne-am afla.
In Biblia Iudaica care nu este Testament(adica aia FURATA de crestiniii fara Dumnezeu) ...exista chiar mai multi Dumnezei !
Evident ca au si ei nume!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 9:52 pm

Vechiul Testament cuprinde profetii care s-au implinit si inca se implinesc.Vezi CIP-ul!
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 9:58 pm

EmaLovesJesus a scris:
Vechiul Testament cuprinde profetii care s-au implinit si inca se implinesc.Vezi CIP-ul!
da si mie linkul in care se face vorbire despre CIP!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 10:08 pm

http://www.youtube.com/watch?v=8SdzoniTlX8&feature=share

Eu l-am postat,dar cred ca mi l-ai sters.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 10:33 pm

EmaLovesJesus a scris:

Eu l-am postat,dar cred ca mi l-ai sters.
Tie nu ti-am sters NIMIC!
Dar eu asteptam sa dai un link catre Biblie ...si nu catre o emisiune TV ...ptr ca nu cred ca postul TV respectiv apartine lui Yehova!
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 10:36 pm

Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 10:38 pm

Asa arata la tine Biblia unde se pomeneste de CIP?

Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 10:46 pm

Soimos a scris:
Asa arata la tine Biblia unde se pomeneste de CIP?

• I s-a dat putere să dea suflare
    icoanei fiarei, ca icoana fiarei să vorbească și să facă să fie omorâți
    toți cei ce nu se vor închina icoanei fiarei.

• Apoc 16.2;
    Apoc 19.20;
    Apoc 20.4;

• 16
    Și a făcut ca toți, mici și mari, bogați și săraci, slobozi și robi, să primească un semn pe mâna dreaptă sau pe frunte,

• Apoc 14.9;
    Apoc 19.20;
    Apoc 20.4;

• 17
    și nimeni să nu poată cumpăra sau vinde fără să aibă semnul acesta, adică numele fiarei sau numărul numelui ei.

• Apoc 14.12;
    Apoc 15.2;

• 18
    Aici e înțelepciunea. Cine are
    pricepere să socotească numărul fiarei. Căci este un număr de om. Și
    numărul ei este șase sute șaizeci și șase.

Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 10:48 pm

Si unde vezi aici ca e vorba de CIP?

sau nu discutam despre CIP?
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 10:56 pm

Bine,Soimos,daca tu nu vrei sa vezi ca vorbeste despre CIP,eu ce pot sa fac?Tin sa iti spun ca unul din echipa de cercetatori care au inventat CIP-ul,cand a citit despre el in apocalipsa si a realizat ca este scris despre el cu lux de amanunte,s-a pocait.

Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Lun Ian 02, 2012 11:09 pm

EmaLovesJesus a scris:
Bine,Soimos,daca tu nu vrei sa vezi ca vorbeste despre CIP,eu ce pot sa fac?Tin sa iti spun ca unul din echipa de cercetatori care au inventat CIP-ul,cand a citit despre el in apocalipsa si a realizat ca este scris despre el cu lux de amanunte,s-a pocait.
Aha ...deci nu scrie in Biblie despre CIP ci i s-a nazarit unuia care s-a pocait!
E clar!
Sus In jos
Black velvet
Arcas
Arcas

Numarul mesajelor : 896
Localizare : Pretutindeni
Puncte : 955
Data de inscriere : 27/03/2010

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Mar Ian 03, 2012 1:40 am

EmaLovesJesus a scris:
Tin sa iti spun ca unul din echipa de cercetatori care au inventat CIP-ul,cand a citit despre el in apocalipsa si a realizat ca este scris despre el cu lux de amanunte,s-a pocait.

L-ati pacalit sa treaca la secta voastra doh si acum a inceput sa vada tot ceea ce nu exista tavaleala la fel ca voi toti hohot

In apocalipsa scrie despre voi, dar voi sunteti prea saraci cu duhul ca sa pricepeti, asa ca dati vina pe CIP! ce oameni
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Mar Ian 03, 2012 8:09 am

Pai cum sa reusim noi sa pacalim un om de stiinta?Numai Dumnezeu poate sa faca acest lucru.Sarac cu duhul esti tu.Chiar daca vi se aduc probe, in loc sa vedeti voi ramaneti orbi si impietriti.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Mar Ian 03, 2012 10:35 am

EmaLovesJesus a scris:
Pai cum sa reusim noi sa pacalim un om de stiinta?Numai Dumnezeu poate sa faca acest lucru.

Aha ...deci Dumnezeul tau pacaleste!
Nici nu ma mir ca in Tatal nostru il rugati sa nu va duca pe voi in ISPITA!

Oare nu ti se aprinde "beculetzul" daca stii asta?
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan

Numarul mesajelor : 2372
Varsta : 54
Localizare : Aici
Puncte : 2582
Data de inscriere : 06/08/2009

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Mar Ian 03, 2012 12:51 pm

EmaLovesJesus a scris:
Chiar daca vi se aduc probe, in loc sa vedeti voi ramaneti orbi si impietriti.

Si care sunt probele pe care le aduci, faptul ca spui ca in apocalipsa scrie ceva ce de fapt nu scrie doh si ca unora li se pare ca ar scrie? doh

EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   Mar Ian 03, 2012 2:46 pm

Ce vrei sa spui ca nu scrie in apocalipsa?Eu ti-am aratat ce scrie!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Discutii despre iertare   

Sus In jos

Discutii despre iertare
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Fenomenul religios :: Teme religioase diverse :: Teme religioase diverse-
Mergi direct la: