Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie

Forum ptr cei care indraznesc sa gandeasca liber

AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare    
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Rugaciune Ajutatoare in indeplinirea dorintelor
Joi Oct 27, 2016 2:50 pm Scris de CatalinConstantinGheorghe

» De ce anti-religie si anti-biserica?
Lun Oct 24, 2016 12:42 pm Scris de Rayna

» Melodii ascultate cu mare placere
Vin Mai 13, 2016 9:55 am Scris de Rayna

» Introducere in Sistemele magice
Vin Mai 13, 2016 9:53 am Scris de Rayna

» Satan ...ce stim despre el
Mar Feb 09, 2016 12:18 pm Scris de Rayna

» Dedicatii muzicale
Joi Feb 04, 2016 12:37 pm Scris de Soimos

» Sa ne mai si amuzam putin :)
Dum Dec 06, 2015 9:35 pm Scris de Soimos

» Este Isus Christos acel Satan numit si Lucifer?
Sam Dec 05, 2015 1:17 am Scris de Rora9

» Din ciclul: "Cronica prostiei Omenesti"
Dum Noi 29, 2015 9:33 pm Scris de Soimos

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

Distribuiți | 

Diverse discutii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Apopii
Pagan
Pagan

Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Lun Ian 30, 2012 11:24 am

Da, o oaie care dupa ce s-a facut de tot rasul pe forum, apoi si-a sters mesajele ca sa nu mai vada si altii!

Acum probabil intelegi mai bine de ce nu se desfiinteaza conturile de pe un forum si de ce exista unele restrictii de tipul celei cu limitarea timpului de editare!
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Urzi23
Scutier
Scutier

Numarul mesajelor : 192
Data de inscriere : 28/12/2011

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Lun Ian 30, 2012 1:17 pm

Apopii a scris:

Acum probabil intelegi mai bine de ce nu se desfiinteaza conturile de pe un forum

Pai treceau in anonim si ramineau postarile acolo dar in acest caz in loc de 320 de membrii erau 5-7 membrii :soimos,apopii cyberman , blak velvet si dragos scuze si buburujii aia nebunatici hohot .Asa fiind un forum captiv ce zice lumea 310 membrii ca omul nu se osteneste sa vada ca 300 au posturi 0 tavaleala si 2-3 figuranti santa
Sus In jos
Apopii
Pagan
Pagan

Numarul mesajelor : 2372
Data de inscriere : 06/08/2009

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Lun Ian 30, 2012 1:39 pm

Pentru ca spui numai minciuni despre acest forum si-l denigrezi doar din rautate ca nu suntem crestini ca si tine, uite iti mai dau 7 zile de pauza ca sa te mai gandesti putin, daca ai cu ce... daca nu, ai sa fii si tu ca altii, un fost trecator pe aici...
Sus In jos
http://www.paganism.ro
Mihai12
Arcas
Arcas

Numarul mesajelor : 757
Data de inscriere : 17/07/2011

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Joi Feb 02, 2012 2:29 pm

Soimos, ori erai constipat mai nenica, de mi-ai dat iar ban? Pentru ce m-ai banat ptr o saptamana? Motivul tau era foarte stupid.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Joi Feb 02, 2012 10:06 pm

Mihai12 a scris:
Soimos, ori erai constipat mai nenica, de mi-ai dat iar ban? Pentru ce m-ai banat ptr o saptamana? Motivul tau era foarte stupid.
Ptr ca tu ai avut diaree le gura, si putea urat tot ce scoteai pe ea ... ptr ai te-am suspendat o saptamana.
Sus In jos
Mihai12
Arcas
Arcas

Numarul mesajelor : 757
Data de inscriere : 17/07/2011

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Vin Feb 03, 2012 12:27 pm

Constipatule, ai facut abuz de functia pe care o ai.
Sus In jos
Soimos
mantuitor de religie
mantuitor de religie

Numarul mesajelor : 7108
Data de inscriere : 20/04/2008

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Vin Feb 03, 2012 4:49 pm

Mihai12 a scris:
Constipatule, ai facut abuz de functia pe care o ai.

Tu poti sa crezi ce vrei!
Libertatea credintei este garantata prin Constitutie
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier

Numarul mesajelor : 290
Data de inscriere : 11/08/2011

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Sam Feb 11, 2012 9:53 am

Mihai12 a scris:
In atentia adminilor

melinda a scris:
Esti absolut nebun...Un penticostal nebun...esti dus cu pluta, mai omule

melinda a scris:
Ce credinta, mai? Sunteti niste jeguri umane

melinda a scris:
Nu straine, pitiponcule

melinda a scris:
Tu crezi ca eu ma tem de un jeg ca tine?

melinda a scris:
Hai, cacacios securist...sa vad ce ai in pantalonii aia patati cu cacat!

melinda a scris:
Numai un penibil poate folosi constangerea drept scuza in fata turnatoriei. Sunteti niste jeguri

Soimos, Apopii, eu am fost banat cu saptamanile pentru mai putin de atat. Vad ca de cateva zile, melinda pe aici se comporta mai ceva ca golanii prin ganguri. Eu dupa prima fraza, eram deja banat pentru 7 zile.

Sa cautam putin si prin comentariile tale...asa ca sa ne crucim de ceea ce iti debiteaza mintea intunecata cu privire la atei Shocked Ai fost banat de mii de ori, dar revii mereu...se pare ca esti dependent de acest forum...cam plicti pe celelalte grin
De ce nu ramai tu pe forumul ala consacrat...vio recita poezi, te admira pentru credinta ta inflacarata si ar pune pariu ca ai un penis de calitate( vorba ei, doar ala conteaza Embarassed )
Stii, in trecutul meu...am incercat sa nu raspund provocarilor, insultelor...etc, dar nu se poate cu unul ca tine, sau ca ema, care habar nu avea cine sunt si care imi adreseaza primul comment, cam asa: mai furi barabtii altora, tarfa?! La un astfel de comment, am raspuns cu aceeasi moneda.
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

Numarul mesajelor : 2014
Data de inscriere : 14/12/2011

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Sam Feb 11, 2012 10:49 am

melinda a scris:
Mihai12 a scris:
In atentia adminilor

melinda a scris:
Esti absolut nebun...Un penticostal nebun...esti dus cu pluta, mai omule

melinda a scris:
Ce credinta, mai? Sunteti niste jeguri umane

melinda a scris:
Nu straine, pitiponcule

melinda a scris:
Tu crezi ca eu ma tem de un jeg ca tine?

melinda a scris:
Hai, cacacios securist...sa vad ce ai in pantalonii aia patati cu cacat!

melinda a scris:
Numai un penibil poate folosi constangerea drept scuza in fata turnatoriei. Sunteti niste jeguri

Soimos, Apopii, eu am fost banat cu saptamanile pentru mai putin de atat. Vad ca de cateva zile, melinda pe aici se comporta mai ceva ca golanii prin ganguri. Eu dupa prima fraza, eram deja banat pentru 7 zile.

Sa cautam putin si prin comentariile tale...asa ca sa ne crucim de ceea ce iti debiteaza mintea intunecata cu privire la atei Shocked Ai fost banat de mii de ori, dar revii mereu...se pare ca esti dependent de acest forum...cam plicti pe celelalte grin
De ce nu ramai tu pe forumul ala consacrat...vio recita poezi, te admira pentru credinta ta inflacarata si ar pune pariu ca ai un penis de calitate( vorba ei, doar ala conteaza Embarassed )
Stii, in trecutul meu...am incercat sa nu raspund provocarilor, insultelor...etc, dar nu se poate cu unul ca tine, sau ca ema, care habar nu avea cine sunt si care imi adreseaza primul comment, cam asa: mai furi barabtii altora, tarfa?! La un astfel de comment, am raspuns cu aceeasi moneda.

Acela a fost un raspuns la provocarile tale.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier

Localizare : sibiu
Puncte : 295

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Sam Feb 11, 2012 10:52 am

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
Mihai12 a scris:
In atentia adminilor

Zau? Te-am facut eu tarfa...ca sa ma faci si tu? thank you smoke
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

Localizare : In Rai
Puncte : 2092

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Sam Feb 11, 2012 10:54 am

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:

Oho,nici macar nu imi face placere sa repet ce cuvinte urate mi-ai adresat.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Sam Feb 11, 2012 11:01 am

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:

Le-ai meritat...Nu incepi dicutia cu o femeie, numind-o tarfa... Nu am trecut prin patul tau ca sa imi dai tu mie astfel de calificative...Verstanden, cap sec?
Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Sam Feb 11, 2012 11:05 am

melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:

Le-ai meritat...Nu incepi dicutia cu o femeie, numind-o tarfa... Nu am trecut prin patul tau ca sa imi dai tu mie astfel de calificative...Verstanden, cap sec?
Dar tie cine ti-a dat dreptul sa faci afirmatii nefondate supozitii insidioase fara sa ma cunosti?Cap sec esti tu.
Sus In jos
melinda
Lancier
Lancier

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Sam Feb 11, 2012 11:11 am

EmaLovesJesus a scris:
melinda a scris:
EmaLovesJesus a scris:

Dar tie cine ti-a dat dreptul sa faci afirmatii nefondate supozitii insidioase fara sa ma cunosti?Cap sec esti tu.

Numeste-le...sa vedem unde am gresit...nu pricep la ce te referi!
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier

Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Sam Feb 11, 2012 12:39 pm

Prototipul oii crestine care intoarce si obrazul celalalt, de lup, evident. Daca le urmaresti postarile se vede clar ca de fapt oaia este doar o metafora grin lupul fiind fara nicio acoperire grin

Poza nu refelecta ce se vede in realitatea in care lupul doar poarta o pancarda pe care scrie oaie tavaleala

Auzi tu delir sadea, vin astia aici sa ne aduca pe ”calea cea buna” a nebuniei de a crede in basmele antice hohot

Mai vor sa ne si pocaim elephant sa devenim si a cincea coasta la caruta, sa tremuram din toti nadragii si sa vorbim in limbi ale dementei umane doh Oare cum de mai tine planeta asta toti diliii, nu s-a saturat si ea...

Sus In jos
EmaLovesJesus
Lord
Lord

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Sam Feb 11, 2012 1:53 pm

Cyberman a scris:
Prototipul oii crestine care intoarce si obrazul celalalt, de lup, evident. Daca le urmaresti postarile se vede clar ca de fapt oaia este doar o metafora grin lupul fiind fara nicio acoperire grin

Poza nu refelecta ce se vede in realitatea in care lupul doar poarta o pancarda pe care scrie oaie tavaleala

Auzi tu delir sadea, vin astia aici sa ne aduca pe ”calea cea buna” a nebuniei de a crede in basmele antice hohot

Mai vor sa ne si pocaim elephant sa devenim si a cincea coasta la caruta, sa tremuram din toti nadragii si sa vorbim in limbi ale dementei umane doh Oare cum de mai tine planeta asta toti diliii, nu s-a saturat si ea...

Voi sunteti niste lupi rapitori.
Sus In jos
Cyberman
Lancier
Lancier

Numarul mesajelor : 401
Localizare : In mintea ta
Puncte : 428
Data de inscriere : 25/05/2010

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   Sam Feb 11, 2012 2:11 pm

Noi nu rapim pe nimeni, pe cand voi rapiti mintile oamenilor facandu-i sa creada ca basmele antice ale evreilor sunt realitate grin Voi le aratati oamenilor un dumnezeu care nu exista nicaieri si-i faceti sa creada ca un astfel de atoateputernic vorbeste doar prin gura unor ciobani de acum 2000 de ani in urma tavaleala
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Diverse discutii   

Sus In jos

Diverse discutii
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cruciada ptr dovedirea adevarului despre religie :: Administrative :: Anunturi-
Mergi direct la: